85000 Україна, Донецька обл, м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83,
тел (приймальня міського голови) (06277)2-78-60, факс (06277)2-78-71 

 

 

 

 

 

 

В Добропіллі створені пункти обігріву

 

З метою соціального захисту бездомних громадян в осінньо-зимовий період 2016-2017 років та відповідно до рішення виконкому міської ради від 12.10.2016 р. № 427 «Про заходи щодо соціального захисту бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі,  у м. Добропілля  в осінньо-зимовий період 2016-2017 років» створені пункти обігріву  за наступними адресами:

Детальніше...

У парламенті розпочала свою роботу виставка творчості дітей із зони АТО «Україна очима дитячого серця»

 

5 грудня 2016 року у Верховній Раді відкрилася виставка «Україна очима дитячого серця». Вона спрямована на привернення уваги суспільства до гострих соціальних проблем дітей із зони антитерористичної операції, а також малечі з вадами зору та онкохворих дітей. 

Детальніше...

У Краматорську відбудеться тренінг для підприємців

 

Міжнародна неприбуткова, неурядова організація Mercy Corps разом з партнером Державним підприємством поштового зв’язку «Укрпошта» організовує проведення тренінгу у м. Краматорськ 20 грудня у рамках проекту Школа E-Export School для українських підприємців http://e-school.ukrposhta.ua/.  

Детальніше...

В Пенсійному фонді триває Тиждень права

 

Добропільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області бере участь у проведенні Всеукраїнського тижня права з 5 по 9 грудня 2016 року.

Детальніше...

Шановні автомобілісти!

 

У зв’язку з роботою снігоприбиральних машин в місті Добропілля просимо не залишати свої автомобілі уздовж проїзної частини дороги.

Шкільна баскетбольна ліга

 

У двох спортивних базах міста Добропілля (м. Білозерське та м. Білицьке) 3 грудня 2016 року відбувся перший тур баскетбольної ліги серед юнаків до 14 років серед представників Добропілля, Білицького, Білозерського, Новодонецька.

Детальніше...