85000 Україна, Донецька обл, м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83,
тел (приймальня міського голови) (06277)2-78-60, факс (06277)2-78-71 

 

 

 

 

 

 

Обласний семінар в ЦДЮТ

 

Сьогодні в Центрі  дитячої та юнацької творчості пройшов Обласний семінар-практикум для голів обласних та міських методичних об’єднань, керівників гуртків вокального та народно-інструментальних жанрів закладів позашкільної освіти художньо-естетичного напряму.

Детальніше...

В міській раді відбулось чергове засідання сесії

 

Сьогодні відбулась чергова XV(15-а) сесія Добропільської міської ради.

Детальніше...

Підписано угоду з НЕФКО

 

В місті Києві відбувся семінар з питань муніципальних інвестицій в області енергоефективності. Секретар міської ради Віктор ДРЕВАЛЬ взяв участь у заході,  під час проведення якого пройшла церемонія підписання договору про заходи підвищення енергоефективності в місті Добропіллі.

Детальніше...

Пенсійний фонд відповідає на питання

 

Чи може дитина-інвалід перейти на пенсію померлого батька і як це зробити?

Детальніше...

Профорієнтація учнівської молоді

 

З початку навчального року заступником директора та фахівцем з профорієнтації Добропільського міського центру зайнятості проведено шість «Уроків вибору професії» в школах міста, в яких прийняли участь 228 учнів 9-11 класів.

Детальніше...

22 вересня — День партизанської слави України

 

Указом Президента України від 30 жовтня 2001 року цей день був визнаний офіційним державним святом. Заснований він був у зв'язку зі святкуванням 60-ї річниці існування підпільно-партизанського руху в Україні, який відзначали 22 вересня 2001 року.

Детальніше...