85000 Україна, Донецька обл, м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83,
тел (приймальня міського голови) (06277)2-78-60, факс (06277)2-78-71 

 

 

 

 

 

 

Засідання Громадської ради

 

Сьогодні відбулось чергове засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Добропільської міської ради під головуванням Петра ДРЕВАЛЯ.

Детальніше...

Встановлено меморіальну плиту О.Єрмакову

 

28 червня в міському парку культури та відпочинку встановлено меморіальну плиту Олександру Єрмакову, який брав участь в антитерористичній операції та загинув у минулому році під Дебальцевим.

Детальніше...

Матері-героїні з Добропілля

 

28 червня очільник Донецької області Павло ЖЕБРІВСЬКИЙ нагородив почесним  званням «Мати – героїня» багатодітних матерів Донецької області, в тому числі і багатодітних матерів міста Добропілля.

Детальніше...

26 червня в Добропіллі відбулося свято енергії, молодості та безтурботності

 

Особливістю цього заходу стала його організація ініціативною добропільською молоддю за підтримки виконкому Добропільської міської ради та громадської організації «Добро».

Детальніше...

29 червня буде призупинено водопостачання

У зв’язку з плановим ремонтом, який проводить «ДТЕК Донецькобленерго»  подача води буде зупинена 29.06.2016 року з 11.00 до завершення ремонтних робіт. Просимо мешканців забезпечити необхідний запас питної води. 

Концерт до Дня Конституції України

День Конституції України — одне з найважливіших державних свят нашої країни. На честь 20-річного ювілею Основного Закону сьогодні в актовому залі Добропільської міської ради відбувся урочистий  концерт.

Детальніше...