85000 Україна, Донецька обл, м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83,
тел (приймальня міського голови) (06277)2-78-60, факс (06277)2-78-71 

 

 

 

 

 

 

logo mini

Добровільне страхування – запорука набуття страхового стажу!

Неможливо не визнати той факт, що протягом останніх років питання отримання гідної пенсії є чи не найактуальнішою темою серед населення України. Зазвичай, багато хто з громадян замислюються про пенсійні виплати не заздалегідь, а перед самим настанням пенсійного віку.     

Детальніше...

Телефонна «пряма лінія»

Добропільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що телефонна «Пряма лінія» проводиться:

Детальніше...

До уваги керівників підприємств, установ та організацій!

15 квітня 2016 року набрав чинності Закон України від 26.03.2016 № 1043-VIII «Про внесення змін до статті 40 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» щодо порядку визначення заробітку для обчислення пенсії. 

Детальніше...

Для тих, хто виходить на пенсію з більш пізнього часу

Особі, яка набула право на пенсію за віком відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», але після досягнення пенсійного віку виявила бажання працювати і одержувати пенсію з більш пізнього віку, пенсія за віком призначається з урахуванням страхового стажу на день звернення за призначенням пенсії з підвищенням розміру пенсії за віком, обчисленого відповідно до статті 27 цього Закону, на такий відсоток:

Детальніше...

Реалізація і захист прав людини з питань, що стосуються діяльності Пенсійного фонду України

У Конституції України проголошується: «Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються найвищою соціальною цінністю». Принципово важливим є визнання людини соціальною цінністю: адже це означає, що людина є цінністю не тільки для самої себе, а й для всього суспільства.

Детальніше...

Про виконання вимог антикорупційного законодавства

В Добропільському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Донецької області протягом 2016 року проводились заходи щодо  попередження та профілактики корупційних правопорушень. 

Детальніше...

Збільшення розміру мінімальної заробітної плати з 01 грудня 2016

Добропільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області надає роз’яснення про необхідність врахування статті 8 Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" від 25.12.2015 № 928-VIII, згідно якої у 2016 році встановлена мінімальна заробітна плата в місячному розмірі: з 1 грудня - 1600 гривень

Детальніше...

Діалог з громадськістю

Добропільським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Донецької області регулярно проводиться анонімне анкетування різних категорій громадян з питань діяльності управління, знання основних норм пенсійного законодавства та нагальних проблем сьогодення. 

Детальніше...

Відповідати вимогам часу

Встановлення зворотного зв’язку з громадськістю, публічного діалогу, партнерських стосунків, підвищення ефективності механізму залучення громадськості до розроблення та реалізації державної політики, налагодження системності у здійсненні комунікацій – питання першочергової ваги на сучасному етапі просвітницької, роз’яснювальної роботи управління Пенсійного фонду України щодо процесу реформування пенсійної системи, особливо під час прийняття непопулярних рішень.

Детальніше...

Про перерахунок пенсій з 01.12.2016

З 1 грудня 2016 року відповідно до Закону України від 25.12.2015 №928 “Про Державний бюджет України на 2016 рік” розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність збільшиться з 1130 грн. до 1247 грн.

Детальніше...