85000 Україна, Донецька обл, м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83,
тел (приймальня міського голови) (06277)2-78-60, факс (06277)2-78-71 

 

 

 

 

 

 

logo mini

Ситуація на ринку праці за січень - грудень 2016 року

Протягом січня – грудня  2016 року до Добропільського міського центру зайнятості було подано 1012 вакансій, у тому числі: для робітників –563, для службовців – 243 та 206– для осіб, які не мають спеціальної підготовки.

Детальніше...

Інформаційно – консультаційні заходи для внутрішньо переміщених осіб у міському центрі зайнятості

 

4 січня 2017 року, в рамках проведення загальнообласних інформаційно-консультаційних заходів, у Добропільському міському центрі зайнятості було проведено день відкритих дверей центру зайнятості та тренінг «Людина в період тривалої життєвої кризи» для внутрішньо переміщених осіб.

Детальніше...

Знання прав – запорука захищеності!

 

В рамках відзначення Всеукраїнського тижня права, Дня прав людини, Добропільським міським центром зайнятості у період з 28.11.2016 по 16.12.2016 було організовано та проведено освітні заходи з права, орієнтовані на різні категорії населення.

Детальніше...

День відкритих дверей на виробництві для людей з інвалідністю

 

Інвалідність – соціальне явище, уникнути якого не може жодна держава. В Україні, як і в усьому світі, проблема інтеграції інвалідів в суспільство є однією з актуальних соціальних проблем і метою соціальної реабілітації інвалідів є забезпечення зайнятості цієї категорії громадян. 

Детальніше...

Квиток до успіху

 

6 грудня 2016 року в рамках проекту «Квиток до успіху» фахівцями Добропільського міського центру зайнятості було проведено ярмарок вакансій на місцевій автобусній станції.

Детальніше...

Інвалідність - не перешкода для здобуття роботи

 

З метою реалізації права на трудову діяльність людей з інвалідністю та задоволення потреби роботодавців у кадрах напередодні Міжнародного дня інвалідів в рамках проведення Всеукраїнської декади зайнятості людей з інвалідністю Добропільським міським центром зайнятості проведено ярмарок вакансій.

Детальніше...

Умови зарахування до страхового стажу періоду перебування на обліку в центрі зайнятості

Період, протягом якого особа, яка підлягала загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню на випадок безробіття, отримувала допомогу по безробіттю (крім одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності) та матеріальну допомогу у період професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації, включається до страхового стажу. Це визначено в статті 24 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

Детальніше...

Ситуація на ринку праці за січень - жовтень 2016 року

Протягом січня – жовтня 2016 року до Добропільського міського центру зайнятості було подано для укомплектування  892 вакансії, у тому числі: для робітників – 482, для службовців – 218 та 192– для осіб, які не мають спеціальної підготовки.

Детальніше...

День відкритих дверей Добропільського міського центру зайнятості для внутрішньо переміщених осіб

 

Вже традиційним стало проведення кожної першої середи місяця загальнообласного інформаційно-консультаційного заходу щодо сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб.

Детальніше...