85000 Україна, Донецька обл, м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83,
тел (приймальня міського голови) (06277)2-78-60, факс (06277)2-78-71 

 

 

 

 

 

 

logo mini

Підсумки другого дня 20-го Всеукраїнського Різдвяного турніру з міні-футболу

 

Навіть якщо ви не фанат футболу, вас все ж волею-неволею охопив би той спортивний азарт, дух суперництва, які панували в цей день в залі Білицького Палацу спорту. Масова, багата на емоції та враження спортивна подія не залишила байдужим жодного вболівальника.

8 команд, учасники яких - школярі 2006-2007 рр. народження, дарували присутнім незабутні футбольні моменти: стрімкі контратаки, красиві голи, віртуозні передачі м'яча. Футболісти Білозерського, обігравши суперників з міста Дніпро на стикувальному етапі, поступилися у фіналі всього одним очком команді Покровська. Золоті медалі знову «поїдуть» за межі Добропілля, срібні вручені команді Білозерська, бронза - у Костянтинівки.

Кращими гравцями другого дня, згідно з рішенням суддівської колегії, визначені футболісти: гравець - Соколенко Єгор (Білозерське), захисник - Варданян Артем (Мірноград), нападник - Дем'янов Данило (Покровск), воротар - Кашеваров Костянтин (Костянтинівка).

Гостями свята стали представники федерації футболу Донецької області перший Віце-президент і директор Косевич Олександр Олександрович і Віце-президент Зубарєв Олег Геннадійович. Вони вручили подарунки з символікою ФФДО кожній команді. Почесною грамотою Федерації футболу України та цінним подарунком від Добропільської міської ради за особливі заслуги і високі досягнення вихованців був нагороджений тренер по футболу м. Білозерське Грібаускас Володимир Іонасович.

Бойовий дух команд підтримували запальні танцювальні постановки дівчат - черлідерів, що викликають захоплення пластикою і синхронними рухами. У перервах між футбольними іграми теж не вдавалося нудьгувати - головний суддя турніру Володимир Грібаускас розважав вболівальників змаганнями і конкурсами.

Бажання перемогти і вирвати у суперників головний приз супроводжує кожен матч змагання, адже переможці крім медалей і кубка отримали класні бездротові навушники, пауер-банки, флешки і різну спортивну атрибутику.