85000 Україна, Донецька обл, м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83,
тел (приймальня міського голови) (06277)2-78-60, факс (06277)2-78-71 

 

 

 

 

 

 

logo mini

До уваги громадських об’єднань

 

У зв’язку із закінченням терміну повноважень діючої громадської ради при виконавчому комітеті Добропільської міської ради розпочинається прийом документів для участі в установчих зборах для формування нового складу  громадської ради.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та інших не підприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України.

Для участі в установчих зборах подається заява, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадського суспільства, рішення керівника інституту громадського суспільства про делегування представника для участі в установчих зборах, біографічна довідка делегованого представника інституту громадського суспільства, копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадського суспільства, інформація про результати діяльності інституту громадського суспільства протягом останніх двох років, згода на обробку персональних даних.

Документи приймаються до 27.01.2017 за адресою: м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83, каб. 210а. Телефон для довідок: 2-79-55.