85000 Україна, Донецька обл, м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83,
тел (приймальня міського голови) (06277)2-78-60, факс (06277)2-78-71 

 

 

 

 

 

 

logo mini

Виконавчий комітет розпочав роботу

 

Сьогодні вперше в новому році проведено засідання виконавчого комітету. Основними питаннями були підведення підсумків роботи зі зверненнями громадян та виконавська дисципліна  у виконавчому комітеті за 2016 рік.

В минулому році від мешканців міста до виконкому надійшло 424 звернення. Найбільше заявників турбували питання комунального та дорожнього господарства, соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, виховання та навчання дітей, житлові питання. Слід зазначити, що з порушених питань позитивно вирішено 62 %,  36% - надано роз’яснення щодо шляхів вирішення. «Письмова активність» добропільчан пояснюється підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги та нестабільна економічна ситуація в країні.

Що стосується виконавської дисципліни у виконавчому комітеті, то за 2016 рік до міської ради надійшло 4201 документ, що на третину більше ніж у минулому році. Вихідної кореспонденції зареєстровано протягом 2016 року 3396 документів, що також перевищує показник минулого року. Проте спостерігається тенденція до зменшення  запитів на публічну інформацію. Загалом  у виконавчому комітеті міської ради жоден документ не залишається без уваги,  тож виконавська дисципліна знаходиться на належному  рівні.

Членами виконавчого комітету також розглянуто інші питання відділів та управлінь міської ради та прийнято відповідні рішення.