85000 Україна, Донецька обл, м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83,
тел (приймальня міського голови) (06277)2-78-60, факс (06277)2-78-71 

 

 

 

 

 

 

logo mini

«Музичне Різдво-2017» в Карпатах

 

Знову фестивальний проект «Зірки ХХІ століття» зібрав друзів у Карпатах. В цьому році він відбувся на Верховині. З усіх боків гори, величезні ялинки, смереки. Сонце, мороз, сніг та гарний настрій учасників панували на Всеукраїнському  фестивалі «Музичне Різдво».

Детальніше...

Новорічні свята продовжуються… І канікули теж

 

Скільки чудових свят на нашій Україні! Одним із таких веселих та обрядових свят було проведення Маланки та Василя – зустрічі Нового року за старим календарем. 

Детальніше...

«Рожевий слон» переможець Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт «Я - журналіст!»

 

Віталій ГОЛУБЄВ, головний редактор Видавничого дому «ОГО», викладач кафедри журналістики Національного університету «Острозька академія», керівник Школи універсального журналіста привітав  народну студію телебачення та преси «Рожевий слон» Центра дитячої та юнацької творчості м. Добропілля з перемогою в номінації відео Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт «Я – журналіст».

Детальніше...

Концерт студентів музичного коледжу

 

21 грудня 2016 року в музичній школі № 1 відбулася вже традиційна зустріч викладачів та учнів Добропілля, Білицького, Білозерського з педагогами та студентами Торецького музичного коледжу. В рамках зустрічі відбулися майстер класи на народному, оркестровому та фортепіанних відділах.

Детальніше...

Книжкова виставка до Дня Святого Миколая

 

До Дня Святителя і Чудотворця Миколая (19 грудня) в читальному залі у приміщенні Добропільської центральної міської бібліотеки  представлено книжкову виставку - подарунок «Забілів снігами гай – йде Святий Миколай».

Детальніше...