85000 Україна, Донецька обл, м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83,
тел (приймальня міського голови) (06277)2-78-60, факс (06277)2-78-71 

 

 

 

 

 

 

logo mini

Надання пільг на житлово-комунальні послуги

Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради повідомляє, що з 1 січня 2015 року набрав чинності Закон України від 28.12.2014  № 76-VШ «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України». Норми цього Закону  набирають чинності в частині врахування середньомісячного доходу при наданні пільг на житлово-комунальні послуги  з 1 липня 2015 року.

Детальніше...

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Постановою КМУ № 854 від 23.11.2016 року «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» було затверджено Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (далі-порядок).

Детальніше...

Нормативи при призначенні житлової субсидії

При призначення житлової субсидії враховуються норми житла, що встановлені постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014р № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування».

Детальніше...

Отримання статусу учасника війни

Урядом прийнято постанову від № 739 «Питання надання статусу учасника війни деяким особам». 

Детальніше...

Урядом удосконалено порядок надання державної соціальної допомоги деяким категоріям громадян

30 листопада 2016 року Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою, зокрема, внесено зміни до чотирьох порядків:

Детальніше...

Перелік документів для призначення житлової субсидії

 

1. Заява (за встановленою формою).

2. Декларація про доходи і майновий стан осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні, яка зповнюється на місці (за встановленою формою).

Детальніше...

Правила безпечної поведінки на залізниці

 

Пішоходам дозволяється переходити залізничні колії тільки в установлених місцях (пішохідні мости, переходи, тунелі, переїзди, тощо). На станціях, де немає мостів і тунелів, залізничні колії слід переходити по спеціальних настилах, біля яких встановлені покажчики «Перехід через колії».

Детальніше...

Про заходи щодо соціального захисту бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, у м. Добропілля в осінньо-зимовий період 2016-2017 років

З метою соціального захисту бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі та запобігання їх загибелі у період надзвичайних ситуацій осінньо-зимового періоду 2016-2017 років, виконкомом міської ради прийнято рішення від 12.10.2015 р. № 427 «Про заходи щодо соціального захисту бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, у м. Добропілля в осінньо-зимовий період 2016-2017 років».

Детальніше...