85000 Україна, Донецька обл, м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83,
тел (приймальня міського голови) (06277)2-78-60, факс (06277)2-78-71 

 

 

 

 

 

 

logo mini

Правове забезпечення внутрішньо переміщених осіб

Україна зіткнулася з непередбачуваним та надзвичайно численним внутрішнім переміщенням, що призвело до реєстрації значної кількості внутрішньо переміщених  осіб в менш ніж трирічний період. У квітні 2014 р.  в Україні був прийнятий Закон України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території», крім того, у різний час була прийнята низка підзаконних актів, що врегульовують питання тимчасового розміщення та допомоги громадянам, які є внутрішньо – переміщеними особами:

Детальніше...

До уваги внутрішньо переміщеним особам

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2014 р. № 637 «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»

Детальніше...

Здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам при фактичному проживанні на території, підконтрольній українській владі

Органи соціального захисту населення здійснюють соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам, які перемістилися з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції.

Детальніше...

Про окремі питання обліку внутрішньо переміщених осіб

Управління соціального захисту України інформує про окремі питання обліку внутрішньо переміщених осіб:

Детальніша інформація (посилання-лист МСПУ)

До уваги переселенців

Відповідно по постанови КМУ від 01.10.2014р.  № 509 „Про облік внутрішньо переміщених осіб” Управління соціального захисту населення здійснює видачу довідок про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб (м.Добропілля, пр-т Шевченка,15, каб № 18).

Строк дії такої довідки становить  шість місяців з дати її видачі.

Детальніше...

В Доброполье будут реализованы проекты по поддержке внутренне перемещенных лиц

Международная организация по миграции (МОМ  )совместно с Добропольским городским советом разрабатывает проект «Всесторонняя стабилизационная поддержка внутренне перемещенных лиц и пострадавшего населения в Украине».

Детальніше...

Реабілітаційні установи, які надаватимуть учасникам АТО послуги з психологічної реабілітації

За результатами конкурсних торгів визнані наступні реабілітаційні установи, які надаватимуть учасникам АТО послуги з психологічної реабілітації:

Детальніше...