85000 Україна, Донецька обл, м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83,
тел (приймальня міського голови) (06277)2-78-60, факс (06277)2-78-71 

 

 

 

 

 

 

logo mini

Правовий статус та пільги учасників АТО

Учасник антитерористичної операції – це людина, яка брала участь у завданнях та проведенні АТО. Але правовий статус, який отримують учасники АТО, що дає їм право на пільги, передбачені законодавством – це статус «учасник бойових дій», «інвалід війни», «учасник війни». 

Детальніше...

Нарахування та виплата пенсій учасникам АТО та членам сімей загиблих учасників АТО

Демобілізовані військовослужбовці, які брали участь в антитерористичній операції та отримали групу інвалідності, мають право на призначення пенсії по інвалідності  згідно Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

Детальніше...

Реабілітаційні установи, які надають послуги з реабілітації учасникам антитерористичної операції:

Управління соціального захисту населення організовує направлення учасників антитерористичної операції для здійснення реабілітаційних заходів.

Детальніше...

Перелік закладів, які надають послуги санаторно - курортного лікування та психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції

Управління соціального захисту населення організовує направлення учасників АТО на санаторно-курортного лікування та здійснення реабілітаційних заходів.

Детальніше...

Реабілітаційні установи, які надають послуги з реабілітації учасникам антитерористичної операції:

Управління соціального захисту населення організовує направлення учасників АТО для здійснення реабілітаційних заходів. Психологічну допомогу надаватимуть фахівці медичних закладів.

Детальніше...

До уваги учасників АТО!

Управління  соціального захисту населення Добропільської міської ради, повідомляє  Адміністрація ДП „Південь-Курорт-Сервіс” на базі санаторію „ Орізонт” (Одеська область, Білгород-Дністровський р-он) запрошує учасників АТО на психологічну реабілітацію з 12.03.2016р.

За направленнями звертатися до Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради за адресою: м.Добропілля, пр-т Шевченка,15, тел.28059.

 

 

Реабілітаційні установи, які надаватимуть учасникам АТО послуги з психологічної реабілітації

За результатами конкурсних торгів визнані наступні реабілітаційні установи, які надаватимуть учасникам АТО послуги з психологічної реабілітації:

Детальніше...

Оздоровлення учасників антитерористичної операції

Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції для оздоровлення учасників антитерористичної операції запропоновані наступні санаторно-курортні путівкиа саме:

Детальніше...

Шановні громадяни!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19.08.2015 №604 «Деякі питання виплати одноразової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми чи каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції, бойових дій та збройного конфлікту»

Детальніше...