85000 Україна, Донецька обл, м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83,
тел (приймальня міського голови) (06277)2-78-60, факс (06277)2-78-71 

 

 

 

 

 

 

logo mini

КОРМІЛЬЦЕВ Олексій Володимирович

 

Перший заступник Добропільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Основні напрямки діяльності:

Питання економіки, бюджету, фінансів, охорони здоров’я, промисловості, торгівлі, сфери послуг, інвестиційної діяльності, розвитку територій та підприємництва, мобілізаційної роботи та громадського захисту населення, зв’язку, правової роботи,  боротьби зі злочинністю та корупцією, використання земельних ресурсів, відділу статистики, зайнятості населення, закупівель за бюджетні кошти, регуляторної політики, інформаційної політики, європейської та євроатлантичної інтеграції.

Детальніше...

БРАЖНІКОВ Євген Олегович

 

Заступник Добропільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Основні напрямки діяльності:

Питання житлово-комунального та шляхового господарства, енергетики, транспорту, санітарного стану міста, ліквідації наслідків підземної підробки м. Білозерське, житла та управління комунальною власністю, охорони навколишнього середовища, будівництва та архітектури.

Детальніше...

ГАЛИЦЬКИЙ Олексій Анатолійович

 

Заступник Добропільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Основні напрямки діяльності:

Питання управління соціального захисту населення, служби у справах дітей, відділу освіти, охорони здоров'я, культури та туризму, фізичної культури та спорту, відділу у справах сім'ї та молоді, Добропільського міського центру соціальних служб для сім'ї , дітей та молоді.

Детальніше...

СТАРОСТЕНКО Наталя Миколаївна

 

Керуючий справами виконкому Добропільської міської ради

Основні напрямки діяльності:

Питання внутрішньої політики, реалізації державної кадрової політики, державної політики у сфері архівної справи, відділу ведення Державного реєстру виборців, управління організаційно-господарського забезпечення  діяльності міської ради та її виконавчих органів, організаційної, контрольної роботи, дотримання релігійного законодавства, взаємодії з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, політичними партіями та громадськими організаціями, контроль та аналіз звернень громадян.

Детальніше...